REDBULLXALPS2017

Video


Název: #REDBULLXALPS2017

K projektu Redbull X-Alps mě pozval můj kamarád a závodník Stanislav Mayer. Byla to obrovská radost a příležitost zúčastnit se nejtěžšího závodu světa a reprezentovat naši zemi. O to větší výzva to pro mě byla, když jsem neměl na starosti pouze sociální média a editaci videí, ale především být součástí týmu (vařit, uklízet, řídit teamové auto, navigovat, komunikovat s operátorem). Bylo to velmi náročné a někdy až neúnosné, ale při takovémto zatížení zjistíte, kam až sahají vaše schopnosti, ego a výdrž. Děkuji za to. Bylo to nejlepší, co jsem v současné době mohl zažít. Pravdou je, že videa mohla být propracovanější a zacílenější (to ale nebyl hlavní teamový úkol závodu, tím bylo závod dokončit), i tak ale předčila svá očekávání a přiblížila divákům naše každodenní pocity, dojmy, výhry i pády.

2017

ROK

Moje práce:
Idea, Produkce, Kamera, Edit videí, především PR projektu

Detail


Produkce: stanislavhruban.com

Typ: facebook vlogy, sportovní

Jazyk: česky

Titulky: ne

Sponzor: Aktualne.cz, Krs.cz, GinGlaiders, Kernun, Certicon

Doplňující informace


Zadání: Vyhotovit 12-ti dílné krátké edity ke každému dni v průběhu závodu redbull x-alps s ohledem na náročnost mých dalších funkcí v českém týmu.

Lokace: Rakousko, Slovinsko, Itálie, Švýcarsko, Francie, Monaco

Cíl: Zvýšit povědomí o závodníku Stanislavu Mayerovi na sociálních sítích. Bez placené reklamy získat cca 400 liků a kolem 2-3 tisíce shlédnutí od každého dílu.

Výsledek: Získáno cca 1000 nových liků na fan page Facebook, počet shlédnutí narostl až na 17 tisíc za jeden díl.

Tým: 3 lidé (1x produkce, 2x kamera, 1x režie, 1x editor)

Bonus: 100 procent záběrů točeno pouze gopro

Bonus 2: Každý den jsme zvládli vydat jeden díl i přesto, že jsem byl maximálně vytížen prací kolem supportu závodníka Stanislava Mayera.

12

dnů natáčení

12

dnů editace

1

den mix hudby

12

dnů kolorace