Adam Ondra

Vítězný spot - montion views


Název: Czech UP

S tímto projektem za mnou přišel Vojtěch Ličko, skvělý lezec a kamarád Adama Ondry. Jednalo se o soutěžní minutové video pro EPIC TV. Přípravná část zahrnovala výběr lokace, zajištění teamu, časových možností Adama a také zajištění povolení společně se zázemím v Teplických skalách. Letecké záběry poskytla Eye Eye Production a můžu říci, že bez ní by toto video nikdy nedocílilo tak kvalitních záběrů. Z hlediska minima času pro natáčení jsme natáčeli prakticky jeden výstup bez možných oprav. Velké díky proto patří i Vojtovi Ličkovi, který se slanil nad útes a tak zajistil přímý záběr Adamova přelezu hrany této epické skály. Dále pak pracoval na velmi kvalitní propagaci projektu.

Bylo to také poprvé, co byl Adam Ondra natáčen v Teplických skalách s dronem. Video soutěžilo mezi 187 dalšími teamy z 28 zemí světa a celkově skončilo na 4. místě.

2015

ROK

0:59

minut

Moje práce:
Idea, Produkce, Director, Kamera, Propagace a PR

Detail


Produkce: StanislavHruban.com & Vojtěch Ličko

Typ: Reklama pro EpicTV

Jazyk: anglicky

Klient: EPIC TV (https://www.epictv.com/)

Doplňující informace


Zadání: Vyhotovit minutový spot video a vyhrát soutěž v konkurenci 187 dalších produkcí za 28 zemí světa

Lokace: Teplické Skály – Česká Republika

Cíl: 10.000 shlédnutí  na EpicTV a vítězství soutěže

Výsledek: 25.000 shlédnutí  na  EpicTV, Vítěz kategorie Honorable Mention – druhý v pořadí, 5.000 shlédnutí

Tým: 12 lidí (1x produkce, 3x kamera, 1x zvukař + sound creator, 1x režie, 2x asistence,1x sportovec, 1x fotograf, 2x editor)

BonusNa projekt se přišel podívat i majitel HUDY sportu pan Jindřich Hudeček, který jako první vylezl jednu z těchto cest před 32 lety.

5

dnů příprava

1

den kolorace

4

hodiny natáčení

5

dnů edit

2

dnů mix zvuku