Produkce


Realizace projektů od prvotní myšlenky (příprava, idea-kreativita a preprodukce), přes realizaci projektu (videoprodukce, postprodukce), až po sdělení veřejnosti (analýza, propagace, web, sociální média).


Videoprodukce


Tvoříme snad vše. Od krátkých spotů přes produktová videa, prezenční podnikové spoty a osobnostní profily až po reklamní spoty do TV, hudební klipy, film a dokumentární snímky.


Branding


Tvorba a povědomí o značce. Vždy, když tvoříte něco pro sebe, svoji firmu nebo značku, ukazujete tím veřejnosti i jistý váš přístup a charakter. Proto je branding hlavní prvek, který zastřešuje celý projekt a od kterého se vždy odvíjí následující kroky.


Preprodukce


Základem úspěchu každého projektu je kvalitní příprava, takzvaně si rozvrhnout síly na celý zápas. Součástí přípravy je třeba analyzovat a vytvořit ideální kreativní nápad a přístup.


Kreativita


Od nápadu k výsledkům. Je skvělé, že nápady v hlavě proudí rychle jako řeka v himalájských horách. Mnohem důležitější ovšem je umění vybrat a použít ten pravý, ten, co přináší výsledky.


Postprodukce


Miluji studiovou tvorbu. Místo, kde z polotovaru tvoříte mistrovské dílo. Editace, tvorba hudby, tvorba zvuku, kolorace - barvení obrazu, zvukové efekty, VFX efekty, 3D modelace a virtuální modely. Všechny tyto fragmenty společně s nápadem a hodinami dřiny ve studiu předčí vždy původní očekávání.


Ux Development


Tvorba webových stránek. Kombinujeme funkčnost stránek s jejich vizuální podobou. Především jde o směr cesty pro návštěvníka od prvotního vtažení do děje s projektem až ke konečné fázi - mít chuť a zájem se stát vašim zákazníkem.


Propagace a Analýza


I o tom nejlepším projektu je třeba dát vědět. Reklamní kampaně na sociálních sítích, PR-články, odborné publikace, reklamní bannery, veletrhy, gerilová propagace a další. Vše jsou skvělá slova, ale důležité je si vždy analyzovat prostředí, pro které tvořím svůj produkt a to nejen před zahájením projektu, ale i během projektu a po ukončení realizace.


Projektová činnost


Máte skvělý projekt, ale nemáte team a finance? Stavte se na kávu a probereme to osobně.  Pokud nenajdeme možnosti, aspoň vám poradím, také jsem začínal. Vím totiž, jaké to je mít nápad a neznat ‘’mapu’’.