Balet vs. Twerk

Reklamní spot


Název: Balet vs. Twerk

Od nápadu k výsledkům. Pro moderní inscenace Národního divadla Brno jsem připravil úvodní propagační video sezóny (balet vs twerk), kterému měla navazovat reklamní kampaň pro moderní představení sezóny. Původní myšlenka a spojení Baletu s Twerkem byla posazena na crazy idee a dobře připraveném nápadu jako claim – “Letos s Vámi zatřeseme“ a přidáním náhledu (v podobě uklízeče – Milan Zubko) do reklamního sdělení přidalo projektu jistý šmrnc a také si získalo diváky.

Dále naše práce spočívala v rozvíření vod. Tedy propagace a články do medií. Bylo krásné sledovat rozdílné názory na balet a twerk. Díky tomu vzniklo dlouhodobé rozebírání projektu a tím se i velmi rychle zvedla sledovanost. Již za 7 dní bylo tedy ideálně připraveno na reklamní kampaň pro sezónu 2014.

2014

ROK

1:52

minut

Moje práce:
Idea, Scénář, Claim, Produkce, PR projektu

Detail


Produkce: Stanislavhruban.com (původní  – ground zero)

Typ: Reklama, Youtube spot, taneční

Jazyk: česky, anglicky

Titulky: česky, anglicky

Klient: Národní Divadlo Brno (Partner projektu – Kare Design)

Doplňující informace


Zadání: Vyhotovit propagační video moderních inscenací baletu. Oživit Balet. Vyvolat povědomí o baletu a připravit na reklamní kampaň moderní sezóny.

Lokace: Brno – Mahenovo Divadlo

Cíl: 10.000 shlédnutí

Výsledek: 125.000 shlédnutí první týden, aktuálně 1,500 000 shlédnutí, Youtube boom (první týden), Zásah – česká media, Ideálně připraveno na následující kampaň moderních představení 2014

Tým: 19 lidí (2x produkce, 2x kamera, 1x choreografie, 1x zvukař a sound creator, 3x osvětlení,1x režie, 3x asistence, 2x tanečnice, 1x herec, 1x fotograf, 1x BTS kamera, 2x editor)

Bonus: Brazilie – Só Bailarinos 3,2 miliony shlédnutí za 3 dny.

Bonus 2: Dokonalou choreografii balet vs twerk připravila Kateřina Nováčková

7

dnů příprava

2

dnů kolorace

2

dnů natáčení

10

dnů edit

5

dnů mix hudby