Dobrý den,

jmenuji se Stanislav Hruban a jsem kreativní producent, surfař a cestovatel.

Přijímám výzvy přesně tak, jak mi život nabízí.

Naše zaměření

Mnohdy se nás klient ptá, jaké máme zaměření?

Stal jsem se profesionálem v oboru videoprodukce, projektového řízení a propagace. Reference a zkušenosti hovoří za nás. Náš team využívá pro propagaci nejmodernější filmové techniky a strategie.

Natáčíme od malých projektů (eventy, svatby, podniková videa) přes projekty většího rozsahu (videoklipy, reklamní spoty, produktové videa) až po projekty dlouhodobé (reklamní kampaně, dokumenty a filmové snímky).

Každý z těchto projektů může mít svoji škálu rozsahu dle velikosti projektu a propagace. Jedná se tedy také o práci s finálním produktem (video). A pravdou je, že samo video o sobě bez strategie, využití a zacílení není v dnešní době ničím.
Bavíme se tedy o PR (tvorba webu, propagace na sociálních sítích, tvorba eventů, komerčních sděleních sponzorů a dále). Ke každému projektu přistupujeme individuálně dle potřeb klienta a aktuálního stavu projektu. Neříkáme vždy ano. Umíme říci ne. Vždy se snažíme doporučit ideální řešení a dát vždy víc než očekáváte, i když je to na úkor našeho zisku, protože každý správný krok se nám zatím vždy dvakrát vrátil.

Moje cesta (Jak to celé vzniklo)

Moje cesta k této životní profesi začala již v dětském věku. V době, kdy internet, mobilní telefony a satelitní televize byly ještě v plenkách.

Vášnivě jsem jako malý studoval encyklopedie a s každým novým poznatkem, informací nebo obrazovým vjemem jsem pracoval tak, že jsem si vytvářel příběh. Nikdy se příběhy neopakovaly a díky tomu jsem si rozšiřoval svoje kreativní schopnosti. Má fantazie v té době neznala mezí a já den co den vyrážel vstříc zážitkům.

Svět ale nebyl tak růžový, jak jsem si jej líčil a zároveň jsem neměl jako mladý kuráž, informace a tah na branku, dát se již jako student na cestu kreativní tvorby a tak jsem se vydal cestou obchodu.

Ovšem to by nebyl osud, aby mě zpět nezavedl na cestu kreativity a tvorby. To ale předbíhám.

Již ve svých 21 letech jsem se svými partnery založil firmu na výrobu plastových nádrží a svět se pro mě stal prostou snahou docílit maximálních zisků a velmi spokojených zákazníků.

Ovšem po čase, jak už to tak bývá, jsem pocítil, že mi něco chybí, že nejsem štastný.

Proto jsem hledal směr. Tím směrem pro mě byl surfing. Dal jsem se na tento krásný a vyjímečný sport a brzy přišla změna.

Díky surfingu jsem trávil spousty času v oceánu a měl prostor přemýšlet. Také jsem potkal spousty inspirativních lidí, poučil jsem se z přístupu k práci a k vlastnímu času svého života.

Dal jsem prostor informacím a naslouchal druhým. To vše mi přinesl surfing a já cítil, že musím předat tu krásu a pocity dál.

Již v tomto čase jsem začal tvořit videa krátkých stopáží, ale věděl jsem, že mám na víc.

A tak vznikl nápad vytvořit surfový dokument Choose Your Wave (český surfový dokument).

Bylo to velmi náročné období, ale díky mému sportovnímu charakteru (bojovat až do konce) a znalosti s budováním firmy v těžkém konkurenčním prostředí, jsem to nikdy nevzdal. Podařilo se.

Za pomoci parádních a profesionálních lidí kolem sebe, jsme vytvořili krásný snímek a navázali na něj dalšími a dalšími projekty. A tím i rozšířili naše schopnosti a služby.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a my se konečně dočkáváme zaslouženého uznání v podobě prací na skvělých projektech, které nás baví a u kterých máme vždy profesionální přístup.

Děkujeme za to! Naše práce je naším koníčkem.